درباره ی ما

اوت لت (Outlet) چیست؟

احتمالا با جستجو در سایت‌های فروشگاهی به خصوص سایت‌های پوشاک خارجی با کلمه‌ی «outlet» برخورد داشته‌اید و این سوال برایتان پیش آمده باشد که این لغت چه مفهومی دارد.
تبلیغات outlet را در ساده‌ترین حالت لغوی می‌توان به معنای «حراجی» تلقی کرد. دو نوع از این فروشگاه‌ها وجود دارد، اوت‌لت استور (outlet store) و فکتوری استور (factory store).
تفاوت این دو در این است که فکتوری استورها تنها یک برند خاص را به فروش می‌رسانند. این نوع فروشگاه‌ها اغلب در کنار کارخانه‌ها قرار دارند و توسط صاحبان همان برند هم اداره می‌شوند. اما در اوت‌لت استورها می‌توان برندهای متنوعی را پیدا کرد.
یک فروشگاه حراجی یا حراجی کارخانه‌ای در واقع فروشگاهی آنلاین است که تولیدات کارخانه را به صورت مستقیم به عموم عرضه می‌کند. این نوع فروشگاه‌ها در حالت سنتی به کارخانه‌ها یا انبارها متصل بودند و گاهی اوقات به مشتریان این اجازه را می‌دادند که خط تولیدشان را تماشا کنند.
و اما دنیای کاغذ دیواری :
ما در فروشگاه آنلاین دنیای کاغذ دیواری برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی اوت لتی در زمینه کاغذ دیواری و پوشش های دیوار نموده ایم و تلاش می کنیم محصولاتی از برندهای معروف و مطرح دنیا همانند بی اند هلند، یورک آمریکا، سیبروک آمریکا و کازامانس فرانسه را گرد هم آوریم.
شما با مراجعه به سایت ما می توانید محصول مدنظر خود را با فیلترهای قیمت، رنگ، برند، سایز و … انتخاب کنید و در اولین زمان ممکن درب منزل یا محل کارتان متریال مدنظر خویش را تحویل بگیرید.
دنیای کاغذ دیواری اولین اوت لت کاغذ دیواری و پوشش های دیوار همواره همراه شماست.
[border ]

۴ دلیل خرید آسان از سایت نیو وال کاورینگ دنیای کاغذدیواری

[border]

[section_services items=”-1″ title=”” description=”” show_excerpt=”yes” excerpt_length=”35″ show_title=”yes” show_services_button=”no” services_button_text=”Read More” items_per_row=”4″ ]