قوانین و مقررات

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

در این صفحه قوانین و مقررات مربوط به رویه های بازگرداندن کالا و نحوه تحویل کالا به مشتری آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه پرسش های متداول دیدن کنید و یا با ما تماس بگیرید. 

ضمانت بازگشت کالا (رویه های بازگرداندن کالا)

در شرایط زیر مشتری سایت دنیای کاغذ دیواری می تواند درخواست بازگرداندن کالا و دریافت وجه نماید:

  •  آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری

اگر کالای خریداری شده آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد، باید حداکثر تا 3 روز پس از دریافت کالا، به سایت دنیای کاغذ دیواری www.newwallcovering.com  از طریق شماره تلفن 22606436 یا 09120702351 (در صورتی که راه ارتباطی دیگری در نظرتان هست لطفا اینجا بنویسید) اطلاع داده شود و با راهنمایی و تایید کارشناس مربوطه کالای مورد نظر بازگردانده شود.

  • مغایرت فیزیکی و ظاهری محصول

اگر کالایی که برای شما ارسال شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت دارد ، باید حداکثر تا  3 روز پس از دریافت کالا، به سایت دنیای کاغذ دیواری www.newwallcovering.com از طریق شماره تلفن 22606436 یا 09120702351 (در صورتی که راه ارتباطی دیگری در نظرتان هست لطفا اینجا بنویسید) اطلاع داده شود و با راهنمایی و تایید کارشناس مربوطه کالای مورد نظر بازگردانده شود.

  • انصراف از خرید

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد و از حالت آکبند خارج نشده باشد. هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینگ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. همچنین در صورت انصراف از خرید هزینه حمل ونقل بر عهده ی مشتری است. برای هماهنگی انصراف از خرید پس از 3 از روز از دریافت کالا با شماره تلفن و یا ایمیل سایت تماس بگیرید.

ارسال کالا

امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران وجود دارد. هزینه های ارسال کالا به شکل زیر محاسبه می شود به ازای 1 تا 12 رول در شهرتهران مبلغ 45000 تومان است. ارسال به شهرستان ها از طریق باربری انجام می شود و سایت دنیای کاغذ دیواری مبلغ حمل تا باربری (15000 تومان) را از مشتری پرداخت می کند. پرداخت مابقی هزینه های حمل به شرکت باربری بر عهده ی مشتری است.

در صورتی که سفارش پیش از ساعت 12 ظهر ثبت و پرداخت شود در شهر تهران، همان روز و در شهرستان در روز بعد کالا به دست مشتری خواهد رسید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

عضو خبرنامه ما شوید

برای اطلاع از آخرین محصولات و خبرها و تخفیفات دنیای کاغذ دیواری، عضو خبرنامه ما شوید!