ضمانت بازگشت کالا (رویه های بازگرداندن کالا)

در شرایط زیر مشتری می تواند درخواست بازگرداندن کالا و دریافت وجه نماید:

 آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری

اگر کالای خریداری شده آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد، باید حداکثر تا 2 روز پس از دریافت کالا، به سایت دنیای کاغذ دیواری www.newwallcovering.com  از طریق شماره تلفن 22606436 یا 09120702351 (در صورتی که راه ارتباطی دیگری در نظرتان هست لطفا اینجا بنویسید) اطلاع داده شود و با راهنمایی و تایید کارشناس مربوطه کالای مورد نظر بازگردانده شود.

مغایرت فیزیکی و ظاهری محصول

اگر کالایی که برای شما ارسال شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت دارد ، باید حداکثر تا  2 روز پس از دریافت کالا، به سایت دنیای کاغذ دیواری www.newwallcovering.com از طریق شماره تلفن 22606436 یا 09120702351 (در صورتی که راه ارتباطی دیگری در نظرتان هست لطفا اینجا بنویسید) اطلاع داده شود و با راهنمایی و تایید کارشناس مربوطه کالای مورد نظر بازگردانده شود.

انصراف از خرید

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد و از حالت آکبند خارج نشده باشد. هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینگ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. همچنین در صورت انصراف از خرید هزینه حمل ونقل بر عهده ی مشتری است. برای هماهنگی انصراف از خرید پس از 3 از روز از دریافت کالا با شماره تلفن و یا ایمیل سایت تماس بگیرید.

عضو خبرنامه ما شوید

برای اطلاع از آخرین محصولات و خبرها و تخفیفات دنیای کاغذ دیواری، عضو خبرنامه ما شوید!