بهترین روش برای تمیز کردن کاغذ دیواری های منزل

در صورتیکه کاغذ دیواری های شما کثیف شدند یا در اثر مرور زمان گرد و غبار گرفتند اصلا نگران نباشید چرا که به راحتی و با کمی دقت به حالت اولیه خود باز می گردند.ما در ایم مقاله،بهترین روش برای تمیز کردن کاغذ دیواری هایتان را به شما آموزش خواهیم داد.
قبل از هر چیز جنس کاغذ دیواری خود را بشناسید. کاغذ دیواری های وینیل پاک شدن آنها آسان است و کاغذ دیواری های کاغذی سخت ترند. کاغذ دیواری که پوشش داده شده با پوشش آکریلیک یا وینیل است قابل شستشو است و علامت قابل شستشو بودن در پشت آنها درج شده است.
اگر کثیفی شما گرد وغبارند می توان از روش های زیادی استفاده کرد. شما می توانید کاغذ دیواری وینیل را پاک کنید، اما باید مطمئن شوید که با هر سایشی تمیز نمی شود. شما نباید از یک اسفنج خشن استفاده کنید. اسفنج خشک و نرم، که مرطوب نباشد به راحتی گرد و غبار را از روی کاغذ دیواری های شما پاک می کند.
از جاروبرقی استفاده کنید آسان ترین روش برای از بین بردن گرد و غبار از دیوارهای خود همین روش است.
گرد و غبار را با یک پارچه میکرو فایبر پاک نمایید، کارایی پارچه میکروفایبر از جاروبرقی بیشتر است.
اگر زمانی کاغذ دیواری ما درز نشان دهد و یا اینکه از روی دیوارکنده شود می توان یک پارچه را روی آن قرار دهیم و بوسیله اتو گرم شده با حرارت ملایم روی آن بکشیم تا دوباره به حالت اول برگردد.

اما اگر کثیفی شما خاک نباشد و لکه باشد کاغذ دیواری را سطحی پاک کنید. مقدار کمی پودر صابون را با یک سطل آب گرم مخلوط کنید. ازصابون برای جلوگیری از پخش شدن رنگ آمیزی کاغذ دیواری استفاده می کنند. یک پارچه نرم یا اسفنجی را در محلول فرو کنید. تمیز کردن را با کشیدن اسفنج در یک منطقه غیر قابل تشخیص آزمایش کنید. اگر کاغذ دیواری صدمه نبیند، شروع به تمیز کردن کنید. سطح را از بالا به پایین پاک کنید. در جهت عمودی تمیز کنید. یک بخش را در یک حرکت دایره ای پاک کنید. صابون را بیش از حد فشار ندهید زیرا استفاده از مقدار زیادی صابون، خاک را به دیوارها می چسباند.لازم به ذکر است از هرگونه مواد شوینده که فاقد مواد شیمیایی هست هم می توان استفاده کرد پیشنهاد می شود قبل از استفاده مواد شوینده، قسمتی از دیوار کاغذ شده را انتخاب و امتحان کنید اگرتغییری ایجاد نشد وکاغذ شما خراب نشد می توانید به راحتی استفاده کنید.

در صورتی که پاسخ خود را در این مقاله پیدا نکردید، میتوانید در زیر همین مقاله سوال خود را بپرسید تا در سریع ترین زمان جواب پاسخ داده شود. یا میتوانید با ما تماس بگیرید.

[products_slider title=”پر بازدید ترین محصولات نیو وال کاورینگ دنیای کاغذ دیواری” per_page=”8″ featured=”yes” latest=”no” best_sellers=”yes” on_sale=”no” orderby=”menu_order” order=”desc” layout=”default” category=”” ]

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *